Diabetyk Czechowicki
czwartek, 24 grudnia 2020
wtorek, 16 czerwca 2020
INFORMACJA
Informuję , że kolejne spotkanie "Grupy Diabetyk " odbędzie się 08.09.2020 r.
SPOKOJNEGO WYPOCZYNKU I UDANYCH WAKACJI .
Pozdrawiam
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)