Diabetyk Czechowicki

czwartek, 24 grudnia 2020


 

Autor: Grzegorz Macura o 11:16 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

wtorek, 16 czerwca 2020

INFORMACJA

   Informuję , że kolejne spotkanie "Grupy Diabetyk " odbędzie się  08.09.2020 r.
SPOKOJNEGO WYPOCZYNKU I UDANYCH WAKACJI .
Pozdrawiam
Autor: Grzegorz Macura o 17:05 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2020 (2)
    • ▼  grudnia (1)
      •  
    • ►  czerwca (1)
      • INFORMACJA

O mnie

Grzegorz Macura
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Eteryczny. Obsługiwane przez usługę Blogger.