Diabetyk Czechowicki
wtorek, 16 czerwca 2020
INFORMACJA
Informuję , że kolejne spotkanie "Grupy Diabetyk " odbędzie się 08.09.2020 r.
SPOKOJNEGO WYPOCZYNKU I UDANYCH WAKACJI .
Pozdrawiam
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz