Diabetyk Czechowicki
wtorek, 16 czerwca 2020
INFORMACJA
Informuję , że kolejne spotkanie "Grupy Diabetyk " odbędzie się 08.09.2020 r.
SPOKOJNEGO WYPOCZYNKU I UDANYCH WAKACJI .
Pozdrawiam
Nowsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)